Перейти до контенту

Штогрина Станіслава – переможця ІV етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з історії (підготувала: учитель історії Качала Л.В.)

Петруняка Дмитра – переможця ІV етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з економіки (підготував: учитель економіки Ковальчук О.О.)

Смеречука Адама – переможця ІV етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з фізики (підготував: учитель фізики Бакай О.П.) та астрономії (підготував: учитель астрономії Ілько М.М.)

Грицюка Володимира – переможця ІV етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з фізики (підготував: учитель фізики Бакай О.П.) та астрономії (підготував: учитель астрономії Ілько М.М.)

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки:

ІІ місце: Грицюк Володимир, Петруняк Дмитро

ІІІ місце: Депутат Денис, Смеречук Адам, Штогрин Станіслав, Шпинта Надія,         Ковальчук Олександр, Віфлінзідер Ольга

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

ІІ місце: Данилюк Ольга

ІІІ місце: Смеречук Адам

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови:

ІІІ місце: Городецька Анастасія, Гуцуляк Анастасія

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

ІІ місце: Штогрин Станіслав

ІІІ місце: Гуменюк Надія, Савчук Сергій,       Антонюк Ярина

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

І місце: Грицюк Володимир

ІІ місце: Басараб Олег, Смеречук Адам, Бойчук Іван, Лозяк Мар'яна

ІІІ місце: Депутат Денис,Середюк Назарій,      Цапей Оксана

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

ІІІ місце: Смеречук Адам, Грицюк Володимир

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

І місце: Смеречук Адам

ІІ місце: Грицюк Володимир

ІІІ місце: Бойчук Іван, Петруняк Дмитро

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

ІІ місце: Штогрин Станіслав

ІІІ місце: Савчук Сергій, Петруняк Дмитро

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

ІІІ місце: Басараб Олег

 

Бажаємо нових перемог!