Перейти до контенту

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

ІІ місце: Штогрин Станіслав

ІІІ місце: Гуменюк Надія, Савчук Сергій,       Антонюк Ярина

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

І місце: Грицюк Володимир

ІІ місце: Басараб Олег, Смеречук Адам, Бойчук Іван, Лозяк Мар'яна

ІІІ місце: Депутат Денис,Середюк Назарій,      Цапей Оксана

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

ІІІ місце: Смеречук Адам, Грицюк Володимир

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

І місце: Смеречук Адам

ІІ місце: Грицюк Володимир

ІІІ місце: Бойчук Іван, Петруняк Дмитро

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

ІІ місце: Штогрин Станіслав

ІІІ місце: Савчук Сергій, Петруняк Дмитро

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

ІІІ місце: Басараб Олег

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови:

ІІ місце: Лавринович Анна

 

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців учнівської олімпіади з біології:

ІІ місце: Савчук Сергій, Тимечко Софія, Смеречук Адам, Гринішак Інна, Грицюк Володимир, Воробець Стелла, Хопта Анастасія;

ІІІ місце: Гуменюк Надія, Депутат Денис.

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців учнівської олімпіади з української мови та літератури:

І місце: Максимюк Богдана, Іроденко Іванна;

ІІ місце: Савчук Сергій, Гавринюк Аліна;

ІІІ місце: Гуменюк Надія, Шкрум Соломія, Депутат Денис, Бойчук Вероніка.

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо переможців учнівської олімпіади з фізики:

І місце: Басараб Олег, Середюк Назар, Грицюк Володимир, Смеречук Адам, Бойчук Іван, Лозяк Мар'яна;

ІІІ місце: Татарчук Валентин, Тороус Юлія, Депутат Денис, Цапей Оксана.

Бажаємо нових перемог!