Перейти до контенту

  1. Батькам учнів, які зараховані на навчання в ліцей, необхідно в канцелярії ліцею взяти довідки про зарахування. На підставі цих довідок отримати особові справи та медичні картки по місцю попереднього навчання.
  2. Батькам вступників, які не зараховані в ліцей - забрати документи про освіту (свідоцтво та додаток) у секретаря ліцею.

Адміністрація ліцею

У зв’язку з санітарно-епідеміологічною ситуацією, керуючись ухвалою педагогічної ради ліцею №5 від 10.06.20р., пунктом 16 чинних правил прийому до Надвірнянського ліцею 2020р., конкурсна комісія ліцею вносить такі зміни до правил прийому до Надвірнянського ліцею 2020 р.:

І.   Пункт 6 чинних правил викласти в такій редакції:

  • Конкурсні випробування вступників на І курс (8 клас) з математики та української мови провести з 17 серпня 2020р. до 20 серпня 2020р.
  • Зарахування на навчання вступників на ІІІ курс (10 клас) здійснити за конкурсом свідоцтв про базову середню освіту (додаток до свідоцтва). Для конкурсного бала вираховується середній бал річних оцінок з таких предметів:
  1. Української мови
  2. Української літератури
  3. Англійської мови
  4. Історії України
  5. Всесвітньої історії
  6. Правознавства

У разі однакового конкурсного бала перевага надається вступникам з вищим середнім балом оцінок з української мови, української літератури, англійської мови.

ІІ.  Пункт 8 чинних правил викласти в такій редакції:

Зараховуються поза конкурсом  призери ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та вступники, які отримали свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою.

Голова конкурсної комісії ліцею                   А.О. Ревтюк


з/п
Прізвище, ім'я, по батькові Де навчається Призери ІІ та ІІІ етапу олімпіад
1.       Коваль Віра Віталіївна ЗОШ №1 - ІІ -
2.       Чуфус Софія Сергіївна ЗОШ №1 - ІІ -
3.       Мала Анна Василівна Назавизівська ЗОШ - ІІ -
4.       Зеленчук Марія Ярославівна Гвіздська ЗОШ - ІІ -
5.       Дубей Вадим Євгенович ЗОШ №1 - ІІ -
6.       Наливайко Ярослав Дмитрович Лоївська ЗОШ - ІІ -
7.       Пилип’як Богдан Володимирович ЗОШ №1 - ІІ -
8.       Івасик Павло Романович ЗОШ №1 - ІІ -
9.       Вовчук Софія Сергіївна ЗОШ №2 - ІІ -
10.   Савуляк Віолетта Миронівна Пнівська ЗОШ - ІІ -
11.   Баюрчак Софія Олександрівна ЗОШ №1
12.   Богуславець Анна Ярославівна ЗОШ №2
13.   Бойчук Ілона Вікторівна ЗОШ №2
14.   Будзак Андрій Андрійович ЗОШ №1
15.   Вавринкович Вероніка Романівна ЗОШ №1
16.   Вірста Василь Васильович ЗОШ №3
17.   Гавриш Вікторія Сергіївна ЗОШ №2
18.   Григорук Анастасія Володимирівна ЗОШ №3
19.   Грицюк Олександр Євгенович ЗОШ № 1
20.   Дронюк Марія Михайлівна ЗОШ №3
21.   Клюфінський Віктор Сергійович ЗОШ №1
22.   Космірак  Андрій Іванович Пнівська ЗОШ
23.   Крик Любомир Андрійович Пасічнянський ліцей
24.   Кузюра Тетяна Валентинівна ЗОШ №2
25.   Купчак Людмила Ігорівна ЗОШ №1
26.   Лавринович Ольга Іванівна Битківська ЗОШ
27.   Лисканюк Денис Андрійович ЗОШ №1
28.   Максімко Діана Іванівна Битківська ЗОШ
29.   Марцінковський Максим Романович ЗОШ №1
30.   Мельник Христина Василівна Чорноославський ліцей
31.   Мирка Аліна Миколаївна ЗОШ №3
32.   Полатайко Василь Тарасовича ЗОШ №1
33.   Романішак Олександр Андрійович ЗОШ №2
34.   Сивак Софія Вікторівна ЗОШ №1
35.   Скорина Юлія Анатоліївна ЗОШ №4
36.   Струц Тетяна Володимирівна Делятинський ліцей №2
37.   Федорак Олександр Степанович ЗОШ №2
38.   Фучило Надія Василівна ЗОШ №3
39.   Халімов Іван Васильович ЗОШ №2
40.   Черевко Владислав Віталійович ЗОШ №2
41.   Чубай Аліна Володимирівна ЗОШ №4
42.   Юречко Іван Дмитрович ЗОШ №2
43.   Янцюк Христина Романівна Гвіздська ЗОШ

Директор ліцею                  А. О. Ревтюк


з/п
Прізвище, ім'я, по батькові Де навчається Призери ІІ та ІІІ етапу олімпіад
1.       Самборський Олексій Петрович ЗОШ №3 - ІІ -
2.       Кузюк Марія Романівна ЗОШ №2 - ІІ -
3.       Кобрин  Ольга Іванівна ЗОШ №1 - ІІ -
4.       Шекель Софія Вікторівна ЗОШ №2 - ІІ -
5.       Дем’янчук Олексій Тарасович ЗОШ №2 - ІІ -
6.       Накладюк Володимир Тарасович ЗОШ №3 - ІІ -
7.       Блажин Ольга Романівна ЗОШ №4 - ІІ -
8.       Крик Андріана Андріївна Пасічнянський ліцей - ІІ -
9.       Бойчук Аліна Степанівна Битківська ЗОШ №1 - ІІ -
10.   Горичук Іван Юрійович ЗОШ №3 - ІІ -
11.   Галик Софія Василівна ЗОШ №1 - ІІ -
12.   Глушак Владислав Васильович Назавизівська ЗОШ - ІІ -
13.   Абель Петро Петрович ЗОШ №3  
14.   Бідочка Ольга  Андріївна ЗОШ №3  
15.   Більчак Василь Васильович Бабченський НВК  
16.   Будзак Анна-Марія Андріївна ЗОШ №1  
17.   Булейко Софія Валентинівна ЗОШ №  
18.   Буратчук Ангеліна Романівна ЗОШ №2  
19.   Величко Христина Сергіївна ЗОШ №2  
20.   Вінтоняк Богдан Ігорович ЗОШ №3  
21.   Вінтоняк Ілона Іванівна Пасічнянський ліцей  
22.   Вірста Денис Юрійович Стримбівська ЗОШ  
23.   Волошенюк Віра Віталіївна ЗОШ №1  
24.   Гайошко Божена Олегівна ЗОШ №2  
25.   Гарбуз В’ячеслав Тарасович ЗОШ №3  
26.   Гирилюк Дарина Віталіївна Пасічнянський ліцей  
27.   Гладиш Вероніка Володимирівна ЗОШ №1  
28.   Гордєєва Таїсія Ігорівна ЗОШ №1  
29.   Гошівська Вікторія Мар’янівна Фитьківський ліцей  
30.   Гресько Олександр Назарович ЗОШ №3  
31.   Грицанчук Андрій Миколайович ЗОШ №3  
32.   Гугляк Назар Миколайович Верхньомайданська ЗОШ  
33.   Гуцуляк Андрій Романович ЗОШ №2  
34.   Гуцько Арсеній Андрійович Бистрицька ЗОШ  
35.   Даців Юліана Олегівна ЗОШ №1  
36.   Забачинський Сергій Андрійович ЗОШ №1  
37.   Іванків Яна Богданівна ЗОШ №3  
38.   Іванюк Адріана Віталіївна Битківська ЗОШ  
39.   Іроденко Михайло Ігорович ЗОШ №1  
40.   Ісопенко Андрій  Ярославович ЗОШ №3  
41.   Кабардинський Ярослав Андрійович ЗОШ №1  
42.   Капац  Сніжана Сергіївна ЗОШ №1  
43.   Касек Тарас Ярославович ЗОШ №1  
44.   Катрич Лілія Василівна ЗОШ №3  
45.   Качала Соломія Олегівна ЗОШ №1  
46.   Клекот Оксана Михайлівна Молодьківська ЗОШ  
47.   Ковальчишин Михайло Васильович ЗОШ №1  
48.   Ковтко Остап Андрійович ЗОШ №1  
49.   Кузів Вікторія Вікторівна Переріслянська ЗОШ  
50.   Лесь Максим Петрович Бистрицька ЗОШ  
51.   Лесюк Катерина Володимирівна ЗОШ №3  
52.   Матвіїшин Тетяна Тарасівна ЗОШ №1  
53.   Мельник Олександр Володимирович ЗОШ №3  
54.   Мельник Ростислав Дмитрович Пасічнянський ліцей  
55.   Менделюк Петро Віталійович ЗОШ №1  
56.   Михайлюк Віта Миколаївна Пасічнянський ліцей  
57.   Мороз Віра Сергіївна Гвіздська ЗОШ  
58.   Мороз Остап Любомирович ЗОШ №3  
59.   Николайчук Антон Тарасович ЗОШ №1  
60.   Нищей Віталій Ігорович ЗОШ №1  
61.   Новосельський Анатолій Тарасович ЗОШ №1  
62.   Одокій Вікторія Романівна ЗОШ №1  
63.   Олексенко Данило Олександрович ЗОШ №3  
64.   Опара Олександр Олегович Крихівецька ЗОШ  
65.   Остап’юк Олег Ігорович ЗОШ №3  
66.   Павлів Неоніла Назарівна ЗОШ №3  
67.   Пилип’юк Єва Андріївна Фитьківський ліцей  
68.   Питлюк Анастасія Василівна Пнівська ЗОШ  
69.   Пліщук Павло Ігорович ЗОШ №1  
70.   Попадинець Дмитро Васильович Делятинський ліцей №2  
71.   Попович Андрій  Іванович ЗОШ №3  
72.   Попович Микола Миколайович Тисменичанська ЗОШ  
73.   Пуканюк Мар’ян Юрійович Пнівська ЗОШ  
74.   Рудяк Вікторія Тарасівна ЗОШ №3  
75.   Савицький Денис Олегович ЗОШ №1  
76.   Середюк Надія Романівна ЗОШ №2  
77.   Сільчук Данило Володимирович ЗОШ №1  
78.   Стельмащук Анна Юріївна Делятинський ліцей №1  
79.   Твердохліб Романія Валентинівна ЗОШ №1  
80.   Федоришин Анна Петрівна ЗОШ №1  
81.   Федоришин Романна Юріївна ЗОШ №3  
82.   Хопта Андрій Тарасович ЗОШ №1  
83.   Хопта Маргарита Миколаївна Делятинський ліцей №3  
84.   Хопта Тетяна Василівна Пасічнянський ліцей  
85.   Чудновська Ярина Григорівна ЗОШ №2  
86.   Чущак Юрій Мар’янович ЗОШ №3  
87.   Шпинта Володимир Володимирович Пасічнянський ліцей  
88.   Шпинта Роксолана Іванівна Пасічнянський ліцей  
89.   Шпитко Петро Васильович Білозоринська ЗОШ  
90.   Шулик Назар Михайлович ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.  
91.   Юркевич Софія Андріївна ЗОШ №1  
92.   Якубів Олег Володимирович ЗОШ №4  

Директор ліцею                        А.О. Ревтюк

ОГОЛОШЕННЯ!

До 16 червня 2020 р. окрім заяви необхідно подати секретарю ліцею:

  • для вступників на І курс (8 клас) - табель успішності за 7 клас (2019-2020 навчальний рік);
  • для вступників на ІІІ курс (10 клас) - свідоцтво та додаток до свідоцтва про здобуття базової середньої освіти.

Подати потрібно оригінали документів.

Конкурсна комісія

Шановні батьки вступників!
Ви маєте можливість заповнити та надіслати заяву в
онлайн-режимі
  • для вступу на І курс ліцею фізико-математичного профілю (після 7 класу): Заява на вступ на 1 курс (8 клас)
  • для вступу на ІІІ курс ліцею суспільно-гуманітарного профілю (після 9 класу): Заява на вступ на 3 курс (10 клас)
Після її заповнення вам потрібно надіслати її
на нашу електронну адресу: nadvirna_lyceum@meta.ua
Або подати її власноруч  з 13.05.2020р. до 10.06.2020р. в ліцеї (корпус №1) щоденно з 10:00 до 14:00 год
 

Цією заявою ви підтверджуєте намір на проходження вступних випробувань до ліцею за додатковою датою, яку буде повідомлено пізніше.

Телефони для довідок: +380956057801; +380679927147; +380638367705.