Перейти до контенту

Підсумки за попередні навчальні роки

Підсумки 2013-2014 н. р.

2013-2014 навчальний рік виявився плідним для наших учнів. Учасники ІІІ  етапу олімпіад здобули 31 призове місце. 8 ліцеїстів будуть представляти Івано-Франківську область на ІV етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін та ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Сєрова Мирослава - фізика (1 місце), математика (2 місце), хімія (3 місце)
Огерук Христина - економіка (1 місце)
Паньків Олександр - фізика (1 місце)
Клубчук Богдан - математика (2 місце) фізика (2 місце), інформатика (3 місце)
Данилюк Павло - фізика (1 місце), астрономія (2 місце), математика (2 місце)
Питлюк Назар - математика (2 місце), астрономія (3 місце)
Дунець Софія - економіка (2 місце), інформатика (3 місце)
Ковтко Юрій - хімія (3 місце)
Питлюк Діана - математика (3 місце)
Богославець Максим - біологія (3 місце)
Волощук Христина - хімія (3 місце)
Дудишин Юрій - економіка (3 місце)
Лахва Роксолана - фізика (3 місце)
Оліярчук Тетяна - українська мова і література (3 місце)
Гуменюк Тетяна - географія (3 місце)
Вовк Олександр - фізика (3 місце)
Андріїв Надія - інформаційні технології (3 місце)
Михайлюк Лідія - економіка (3 місце)
Костик Валентина - інформаційні технології (3 місце)
Яремак Тарас - німецька мова (3 місце)
Дудишин Володимир - економіка (2 місце)
Стрипа Василь - економіка (3 місце)

За результатами ІІ етапу конкурсу-захисту МАН України 8 ліцеїстів із 15 учасників стали переможцями.

Костик Валентина - 1 місце (секція "Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми);

Стрипа Василь - 1 місце (секція "Економічна теорія та історія економічної думки");

Огерук Христина - 2 місце (секція "Математика"), 3 місце (секція "Фінанси та кредит");

Лахва Роксолана - 3 місце (секція "Історичне краєзнавство");

Космірак Ростислав - 3 місце (секція "Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту");

Сєрова Мирослава - 3 місце (секція "Експериментальна фізика");

Янцюк Володимир - 3 місце (секція"Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження").

Підсумки 2014-2015 н. р.

ІІ (районний) етап олімпіад - 95 переможців

ІІІ (обласний) етап олімпіад - 28 переможців

ІІ (обласний) етап МАН - 11 переможців

ІІ (районний) етап конкурсу ім. П. Яцика - 4 переможці

ІІ (районний) етап конкурсу ім. Т. Шевченка - 3 переможці

ІІ (районний) етап XIV конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої" - 2 переможці

Турніри ІІ (обласний) етап

Юних математиків: команда "Радикал"ІІ місце;

команда "Факторіал"ІІІ місце.

Юних фізиків: команда "Потенціал"ІІІ місце.

Юних географів: команда "Страгора"ІІ місце.

Юних економістів: команда "Черлені пацьорки"І місце.

Турніри ІІІ (Всеукраїнський) етап

Юних економістів: команда "Черлені пацьорки"ІІІ місце.

IV (Всеукраїнський) етап олімпіад

ІІІ місце - Огерук Христина, IV курс (економіка).

IІІ (Всеукраїнський) етап МАН

І місце - Огерук Христина, IV курс (секція мікроекономіки та макроекономіки);

ІІІ місце - Сєрова Мирослава, IІІ курс (секція експериментальної фізики);

ІІІ місце - Гіль Вікторія, IІІ курс (секція прикладної математики);

ІІІ місце - Лахва Роксолана, IІІ курс (секція історичного краєзнавства).

Підсумки 2015-2016 н.р.

ІІ (районний) етап олімпіад - 98 переможців

ІІІ (обласний) етап олімпіад - 34 переможці

ІІ (обласний) етап МАН - 11 переможців

ІІ (районний) етап конкурсу ім. П. Яцика - 6 переможців

ІІ (районний) етап конкурсу ім. Т. Шевченка - 7 переможців

ІІ етап Всекукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з економіки (м. Одеса, 2015р.) - 2 переможці

ІІ етап Всекукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з фізики (м. Одеса, 2015р.) - 1 дипломант

Районний турнір юних програмістів - 3 переможці.

Обласний конкурс з образотворчого мистецтва серед учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів - 1 переможець.

ХІХ Зліт обдарованої учнівської молоді Гуцульщини - 3 переможці.

Районні змагання з кросу, присвячені пам'яті Івана Франка на дистанції 1000 м - 1 переможець.

Обласний турнір юних програмістів - 1 переможець

IV (Всеукраїнський) етап олімпіад

ІІІ місце - Питлюк Діана, IІІ-курс (економіка).

ІІІ (Всеукраїнський) етап МАН

ІІ місце - Сєрова Мирослава, IV курс (секція експериментальної фізики);

ІІІ місце - Лахва Роксолана, ІV курс (секція історичного краєзнавства).

 

Підсумки 2016-2017 н.р.

ІІ (районний) етап олімпіад з базових дисциплін - 99 переможців

ІІ (районний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка - 5 переможців

ІІ (районний) етап XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика - 3 переможці

Районний конкурс з основ графічної грамоти та технічного креслення -                1 переможець

Районний турнір юних програмістів з інформаційних технологій -                         6 переможців

ІІІ (обласний) етап олімпіад з базових дисциплін - 37 переможців

ІІІ (обласний) етап МАН - 12 переможців

Обласний турнір юних математиків:

команда "Факторіал" - ІІ місце

команда "Радикал" - ІІІ місце

особиста першість - 6 учнів

Обласний турнір юних географів:  команда "Страгора" - ІІ місце

Обласний турнір юних програмістів з інформаційних технологій - 3 переможці

Дипломанти фінального етапу конкурсу "Юніор-Бізнес-3" в м. Івано-Франківськ - 3 учні

IV (Всеукраїнський) етап олімпіад з базових дисциплін

ІІІ місце - Смеречук Адам, ІІ курс (фізика);

ІІІ місце - Грицюк Володимир, ІІ курс (фізика);

ІІІ місце - Паньків Олександр, ІV курс (економіка);

ІІІ місце - Питлюк Діана, ІV курс (економіка);

ІІІ місце - Іванішак Назарій, ІV курс (географія).

Дипломанти IІІ (Всеукраїнського) етапу МАН

Смеречук Адам, ІІ курс (секція "Економічна теорія та історія економічної думки");

Петруняк Дмитро, ІІІ курс (секція "Експериментальна фізика");

Віфлінзідер Ольга, ІІІ курс (секція "Економічна теорія та історія економічної думки");

Дипломанти фінального етапу ХІІ Всеукраїнського турніру юних економістів

команда "Черлені пацьорки"

 

Підсумки 2017-2018 н.р.
учнів-переможців ІІ, ІІІ та ІV етапу Всеукраїнських олімпіад та турнірів, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з українознавства, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», конкурсу творчих робіт і малюнка «Україна, в якій я хочу жити», ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

 

 1. Грицюк Володимир Васильович
(10 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - фізика, економіка; 2 місце - історія, хімія, правознавство, біологія, астрономія; 3 місце - математика.
ІІІ етап олімпіад: 1 місце - фізика; 2 місце -  економіка, астрономія; 3 місце - хімія.
IV етап олімпіад: 3 місце - фізика, астрономія.
МАН ІІ етап: 1 місце - фізика;
МАН ІІІ етап: 2 місце - фізика.
Турніри: 3 місце у Всеукраїнському турнірі з математики; 2 місце у обласному турнірі з математики; 1 місце в обласному турнірі з економіки.

2. Смеречук Адам Миколайович
(10 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - фізика, астрономія, математика, хімія; 2 місце - біологія, економіка; 3 місце - правознавство, ІКТ, інформатика.
ІІІ етап олімпіад: 1 місце - астрономія; 2 місце -  фізика; 3 місце - економіка, хімія, ІКТ.
IV етап олімпіад: 3 місце - фізика, астрономія.
Турніри: 3 місце у Всеукраїнському турнірі з математики; 2 місце у обласному турнірі з математики; 2 місце в обласному турнірі з економіки; 1 місце у районному турнірі юних програмістів.

3. Петруняк Дмитро Васильович
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - математика, хімія; 2 місце - географія, економіка, астрономія.
ІІІ етап олімпіад:  2 місце - економіка; 3 місце - астрономія, географія.
IV етап олімпіад: 3 місце - економіка.
МАН ІІ етап: 2 місце - економіка.
Турніри: 3 місце у Всеукраїнському турнірі з математики; 3 місце у обласному турнірі з математики; 1 місце в обласному турнірі з економіки.

4. Штогрин Станіслав Андрійович
(10 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - географія, історія; 2 місце - правознавство, економіка.
ІІІ етап олімпіад:  2 місце - історія, географія; 3 місце - економіка.
IV етап олімпіад: 3 місце - історія.
МАН ІІ етап: 2 місце - історія.
Турніри: 3 місце у Всеукраїнському турнірі з економіки; 2 місце у обласному турнірі з економіки; 2 місце в ХХІ Зльоті обдарованої молоді Гуцульщини.

5. Ковальчук Олександр Олегович
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - економіка; 3 місце - географія.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - економіка.
МАН ІІ етап: 1 місце - географія.
МАН ІІІ етап: 3 місце - географія.
Турніри: 3 місце у Всеукраїнському турнірі з економіки; 1 місце у обласному турнірі з економіки; 1 місце у науково-практичній конференції "Екогеофорум-2018"; Гран-Прі в ХХІ Зльоті обдарованої молоді Гуцульщини.

6. Шпинта Надія Володимирівна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - правознавство, економіка.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - економіка.
МАН ІІ етап: 1 місце - географія.
МАН ІІІ етап: Диплом з географії.
Турніри: 3 місце у Всеукраїнському турнірі з економіки; 1 місце у обласному турнірі з економіки; 3 місце у науково-практичній конференції "Екогеофорум-2018".

7. Віфлінзідер Ольга Володимирівна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - економіка.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - економіка.
МАН ІІ етап: 2 місце - економіка.
МАН ІІІ етап: Диплом з економіки.
Турніри: 3 місце у Всеукраїнському турнірі з математики; 3 місце у обласному турнірі з математики; 1 місце у обласному турнірі з економіки.

8. Гуцуляк Анастасія Анатоліївна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 3 місце - німецька мова, економіка.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - німецька мова.
МАН ІІ етап: 2 місце - географія.
МАН ІІІ етап: Диплом з географії.
Турніри: 3 місце у Всеукраїнському турнірі з економіки; 2 місце у науково-практичній конференції "Екогеофорум-2018"; 1 місце у ХХІ Зльоті обдарованої молоді Гуцульщини.

9. Мушак Юлія Ігорівна
(10 клас):

Турніри: 3 місце у Всеукраїнському турнірі з математики; 3 місце у обласному турнірі з математики.

10. Бойчук Іван Віталійович
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - астрономія, фізика.
ІІІ етап олімпіад: 2 місце - фізика; 3 місце - астрономія.

11. Басараб Олег Андрійович
(8 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - математика, фізика; 2 місце - ІКТ; 3 місце - хімія.
ІІІ етап олімпіад: 2 місце - фізика; 3 місце - математика.

12. Савчук Сергій Сергійович
(8 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - географія; 2 місце - історія, українська мова, біологія.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - географія, історія.

13. Депутат Денис Богданович
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - економіка; 2 місце - географія; 3 місце - фізика, українська мова, англійська мова, біологія.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - фізика, економіка.

14. Лозяк Мар'яна Василівна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - фізика; 2 місце - економіка; 3 місце - математика.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - фізика.

15. Середюк Назарій Іванович
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - фізика, конкурс з основ графічної грамоти та технічного креслення.
ІІІ етап олімпіад: 2 місце - конкурс з основ графічної грамоти та технічного креслення; 3 місце - фізика.

16. Цапей Оксана Іванівна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 3 місце - фізика.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - фізика.

17. Данилюк Ольга Дмитрівна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - ІКТ.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - ІКТ.
Турніри: 3 місце в обласному турнірі з математики.

18. Антонюк Ярина Олегівна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - історія; 3 місце - правознавство.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - історія.

19. Лавринович Анна Іванівна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - французька мова, географія.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - французька мова.

20. Городецька Анастасія Ярославівна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - німецька мова.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - німецька мова.

21. Гуменюк Надія Миколаївна
(8 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - історія; 2 місце - географія; 3 місце - українська мова, економіка, біологія.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - історія.

22. Тітов Ігор Тарасович
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - англійська мова; 3 місце - економіка.
МАН ІІ етап: 2 місце - історія.

23. Тороус Юлія Сергіївна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - математика, ІКТ; 3 місце - фізика, інформатика. економіка.
МАН ІІ етап: 3 місце - математика.
Турніри: 2 місце у обласному турнірі з математики; 3 місце у районному турнірі юних програмістів; 1 місце у ХХІ Зльоті обдарованої молоді Гуцульщини.

24. Шпинта Христина Володимирівна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - економіка; 3 місце - географія.
МАН ІІ етап: 2 місце - географія.
Турніри: 3 місце у Всеукраїнському турнірі з економіки; 2 місце у обласному турнірі з економіки; 3 місце у науково-практичній конференції "Екогеофорум-2018".

25. Куцах Андрій Ігорович
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - математика, німецька мова.
Турніри: 3 місце у обласному турнірі з математики.

26. Возний Тарас Ігорович
(10 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - англійська мова.

27. Григораш Іванна Богданівна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - конкурс з основ технічної грамотності та технічного креслення.
ІІІ етап олімпіад: 3 місце - конкурс з основ технічної грамотності та технічного креслення.

28. Бідочка Віталій Андрійович
(11 клас):

Турніри: 1 місце у районному турнірі юних програмістів.

29. Хім'як Максим Миколайович
(10 клас):

ІІ етап олімпіад:  3 місце - ІКТ.
Турніри: 1 місце у районному турнірі юних програмістів; 3 місце у обласному турнірі юних винахідників та раціоналізаторів.

30. Іроденко Іванна Василівна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - українська мова.

31. Кузюра Ольга Валентинівна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - економіка; 3 місце - математика.
Турніри: 2 місце у обласному турнірі з економіки; 3 місце у обласному турнірі з математики.

32. Хопта Анастасія Тарасівна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - біологія; 3 місце - економіка.

33. Шкрум Соломія Миколаївна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - історія, економіка; 3 місце - українська мова, географія.

34. Ватрусенко Олександр Андрійович
(10 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - математика; 3 місце - економіка, ІКТ.

35. Гавринюк Аліна Богданівна
(8 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - хімія, українська мова; 3 місце - географія.
Конкурси: 2 місце - конкурс ім. Т.Шевченка, конкурс ім. П. Яцика.

36. Шкрум Юліан Володимирович
(8 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - англійська мова; 2 місце - німецька мова.

37. Попович Михайло Олександрович
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 3 місце - економіка.

38.Глуха Вікторія Андріївна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - ІКТ; 3 місце - економіка.

39. Гаврилюк Олександр Ігорович
(10 клас):

Турніри: 2 місце у районному турнірі юних програмістів; 3 місце у обласному турнірі юних винахідників та раціоналізаторів.

40. Сакевич Анастасія Григорівна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - англійська мова; 3 місце - економіка.

41. Волошинюк Надія Ігорівна
(10 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - англійська мова.

42. Юркевич Вікторія Андріївна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - історія, географія, англійська мова, економіка.
Конкурси: 3 місце у конкурсі ім. Т. Шевченка.

43. Гирилюк Христина Віталіївна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 3 місце - англійська мова.

44. Тимечко Софія Олегівна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - біологія; 3 місце - німецька мова.

45. Грошовий Микола Петрович
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 3 місце - математика.

46. Максимюк Богдана Василівна
(10 клас):

ІІ етап олімпіад: 1 місце - українська мова.
Конкурси: 2 місце у конкурсі ім. Т. Шевченка; 1 місце у конкурсі ім. П. Яцика.

47. Гринішак Інна Дмитрівна
(10 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - біологія.
Конкурси: 3 місце у конкурсі ім. Т. Шевченка; 3 місце у конкурсі ім. П.Яцика.

48. Бойчук Вероніка Степанівна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 3 місце - українська мова.

49. Поліщук Віталій Валерійович
(11 клас):

Турніри: 3 місце у обласному турнірі юних винахідників та раціоналізаторів.

50. Лахва Ірина Степанівна
(10 клас):

ІІ етап олімпіад: 3 місце - економіка.

51. Татарчук Валентин Андрійович
(8 клас):

ІІ етап олімпіад: 3 місце - фізика.

52. Кінаш Вікторія Михайлівна
(10 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - англійська мова; 3 місце - економіка.

53. Дронюк Олеся Василівна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 3 місце - економіка.
Конкурси: 3 місце у конкурсі ім. Т. Шевченка.

54. Білецький Андрій Тарасович
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 3 місце - англійська мова.

55. Воробець Стелла Іванівна
(11 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - біологія.

56. Баюрчак Анна Вікторівна
(8 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - англійська мова.

57. Траско Анна Любомирівна
(9 клас):

ІІ етап олімпіад: 3 місце - економіка.

58. Сіщук Софія Віталіївна
(9 клас):

Конкурси: 3 місце у конкурсі ім. Т. Шевченка.

59. Николайчук Софія Романівна
(8 клас):

ІІ етап олімпіад: 2 місце - англійська мова.

60. Янцюк Вікторія Василівна
(9 клас):

Турніри: 2 місце у обласному турнірі з математики.

61. Прокоп'юк Вікторія Орестівна
(11 клас):

Турніри: 2 місце у обласному турнірі з економіки.

ІІ етап олімпіад – 122 уч.
ІІІ етап олімпіад – 37 уч.:
Математика – 1 уч.; Економіка – 8 уч.; Фізика – 8 уч.; Астрономія - 4 уч.; Географія - 3 уч.; Хімія – 2 уч.; Німецька мова – 2 уч.; Історія – 4 уч.; Французька мова - 1уч.; ІКТ - 2 уч.; Основи графічної грамоти та технічного креслення –2 уч.

ІV етап олімпіад – 6 уч.:
Фізика – 2 уч.; Астрономія - 2 уч.; Історія – 1 уч.; Економіка – 1 уч.

ІІ етап МАН – 10 уч.:
Математика – 1 уч.
Теоретична фізика – 1 уч
Історичне краєзнавство – 1 уч.
Теологія, релігієзнавство та історія релігії – 1 уч.
Геологія, геохімія та мінералогія – 1 уч
Кліматологія та метеорологія – 1 уч.
Гідрологія – 1 уч.
Географія та ландшафтознавство – 1 уч.
Мікроекономіка та макроекономіка – 1 уч.
Фінанси, грошовий обіг та кредит – 1 уч.

ІІІ етап МАН – 2 уч. (4 дипломанти)
Теоретична фізика – 1 уч.     Гідрологія – 1 уч.

Дипломанти:
Геологія, геохімія та мінералогія – 1 уч
Географія та ландшафтознавство – 1 уч.
Фінанси, грошовий обіг та кредит – 1 уч.

Конкурси:     ІІ етап:
П. Яцика – 3 уч., 1 дипломант. (ІІІ етап)
Т. Шевченка – 6 уч.
З основ графічної грамотності та технічного креслення – 2 уч.

Районний турнір юних програмістів:
1м. Смеречук Адам, 10 кл. - програмування
1м. Бідочка Віталій, 10  кл. - WEB дизайн
1м. Хім’як Максим, 9 кл. – офіс менеджмент
2м. Гаврилюк Олександр, 10 кл. – програмування
3м. Тороус Юлія, 9 кл. – програмування

Обласний турнір юних математиків:
Команда « Факторіал » - 2 м.
Команда « Радикал » - 3 м.
Особиста першість – 5 уч.

Обласний турнір юних економістів:
Команда « Черлені пацьорки » - 1 м.
Команда «Гендляр» - 2 м.

Обласний турнір юних винахідників та раціоналізаторів – 3 уч.

Всеукраїнський турнір юних математиків– 3м.

Всеукраїнський турнір юних економістів – 3м.

ІV Всеукраїнський турнір з фінансової грамотності (заочний тур) , номінація «Краща команда медійник» - команда «Черлені пацьорки»

Науково – практична конференція «Екофорум», м. Івано-Франківськ:
1м. – Ковальчук Олександр
2м. – Гуцуляк Анастасія
3м. – Шпинта Надія, Шпинта Христина

ХХІ Зліт обдарованої молоді Гуцульщини:
Гран-прі - Ковальчук Олександр, секція «Географія»
1м. – Гуцуляк Анастасія, секція «Гуцульщина»,
Тороус Юлія, секція «Математика»
2м. – Штогрин Станіслав, секція «Історія»

Беручи до уваги пропозиції Ради ліцею та рішення комісії на святі «Ліцейський Олімп» визнано переможцями у номінаціях таких учнів:
«Гордість ліцею» - Грицюк Володимир;
 «Учень року» - Смеречук Адам;
«Випускник року» -  Петруняк Дмитро;
«Науковець року» -  Ковальчук Олександр;
«Активіст року» - Шпинта Надія;
«Ерудит року» -  Штогрин Станіслав;
«Відкриття року» - Басараб Олег, Савчук Сергій.