Перейти до контенту

Наші випускники – серед кращих в Україні!

Цьогоріч наші випускники знову довели, що наполеглива праця, цілеспрямованість та високий рівень знань приводять до вагомих результатів на всеукраїнському рівні.

У 2025 році Національний мультипредметний тест склали 289 612 учасників. За результатами НМТ Міністерством освіти і науки України було призначено 297 президентських стипендій — найвища державна підтримка для талановитої молоді.

Стипендію Президента будуть отримувати учасники, які набрали понад 185 балів із кожного з чотирьох предметів тесту. Троє випускників Надвірнянського ліцею «Престиж» увійшли до цього престижного списку:

Щомісячна стипендія Президента України становитиме 10 000 грн і виплачуватиметься протягом одного календарного року.

Ми щиро вітаємо наших випускників і бажаємо їм нових звершень у подальшому навчанні!