17 червня, в міській зоні відпочинку імені Назарія Яремчука, відбувся Турнір Надвірнянської ТГ з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат.
Надвірнянський ліцей "Престиж" представляли на турнірі команда хлопців у складі Шестерняка Віталія та Лютака Назара та команди дівчат у складі Кіх Зоряни і Ружило Марії.
Також учасниками турніру була Сільчук Дарина та Ломпас Богдана (за правилами турніру, команди могли формуватись із учнів різних навчальних закладів).
За результатами ігор, команда хлопців виборола 2 місце серед юнаків. А команда дівчат зупинилась за крок від нагород.
А от команда, де виступала Сільчук Дарина, виборола 2 місце серед дівчат.
Вітаємо і бажаємо нових спортивних перемог!

























