Перейти до контенту

Свято Останнього дзвоника у ліцеї — свято спогадів, мрій і нових починань

Свято Останнього дзвоника у Надвірнянському ліцеї «Престиж» — особливе й хвилююче свято, яке об’єднало учнів, учителів, батьків та гостей у теплій атмосфері вдячності, радості й надії.

Цей день став символом завершення ще одного навчального року, сповненого праці, досягнень, творчості та незабутніх моментів. Для випускників — це початок нового етапу життя, час сміливих рішень, великих мрій і дорослих доріг. Цьогоріч ліцей випустив 94 випускників, для яких свято останнього дзвоника стало особливо щемливою та незабутньою миттю прощання з дитинством і рідним ліцеєм.

Вже доброю традицією у ліцеї стала урочиста церемонія вручення статуетки «Ніка» у різних номінаціях. Цього року переможцями стали:

у номінації «Відкриття року» — Томин Олександр та Чундишк Максим;

у номінації «Активіст року» — Семанюк Ольга та Рудейчук Андріана;

у номінації «Творча особистість року» — Кучеренко Юлія;

у номінації «Обдарованість року» — Герба Богдан та Дем’янчук Антон;

у номінації «Ерудит року» — Жога Олександр;

у номінації «Інтелектуал року» — Нагорний Дмитро;

у номінації «Науковець року» — Попович Іван;

у номінації «Випускник року» — Максімко Павло;

у номінації «Учень року» — Накладюк Віра;

у номінації «Гордість ліцею» — Семчук Максим.

Під час святкового заходу понад 150 грамот отримали ліцеїсти за успіхи у навчанні, творчості, спорті, громадській діяльності, за активну участь у житті ліцею, а також за перемоги та призові місця у різних етапах Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів та інших інтелектуальних і творчих змагань.

Під час урочистостей звучали щирі слова привітань, подяки вчителям і батькам, теплі побажання для випускників. Особливо зворушливими стали творчі виступи учнів, прощальний вальс та останній дзвоник, який сповістив про завершення ліцейської сторінки дитинства.

Ми щиро дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість навчатися, творити й проводити такі світлі свята під мирним небом України.

Бажаємо всім ліцеїстам гарних літніх канікул, натхнення, нових звершень, незгасної віри у себе та мирного неба над Україною. А випускникам — впевнено крокувати вперед, пам’ятати рідний ліцей та завжди нести у серці тепло ліцейських років.

Нехай свято Останнього дзвоника стане початком щасливої дороги до мрій!