Перейти до контенту

Перемога учениці Надвірнянського ліцею “Престиж” на Міжнародному конкурсі з українознавства

1 березня 2021 року на онлайнплатформі Google Meet відбувся другий (обласний) етап XIV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів, під час якого учасники публічно захищали власні науково-дослідницькі роботи.

Участь у конкурсі взяли 17 школярів з різних куточків Івано-Франківської області. Представляла Надвірнянщину учениця 10 класу Надвірнянського ліцею “Престиж”  Кепещук Софія.

Разом із науковим керівником Качалою Людмилою Віталіївною на конкурс представлено дослідницьку роботу “Внесок західної української діаспори у розвиток і популяризацію національної культури (на прикладі життя та діяльності Володимира Луціва)”.

В ході дослідження систематизовано та проаналізовано матеріали Музею історії Надвірнянщини: епістолярій, автобіографічну книгу, статті та свідчення сучасників про Володимира Луціва – видатного діяча західної діаспори, бандуриста, мецената, журналіста, громадського діяча та почесного громадянина міста Надвірна.

За результатами конкурсу Кепещук Софія здобула 2 місце та отримала право представляти нашу область на ІIІ (загальнодержавному) етапі.

23 березня дистанційно відбувся ІIІ (загальнодержавний) етап ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів, де змагалися за перемогу школярі з усієї України (144 учасники).

Серед 38 представників 10 класу учениця Надвірнянського ліцею “Престиж” Кепещук Софія здобула переможне 2 місце.

Ми пишаємося учнями Надвірнянського ліцею “Престиж” та їхніми здобутками!