Перейти до контенту

Успіхи ліцеїстів на національному мультипредметному тесті 2024

Цього року через повномасштабне російське вторгнення в Україну проведення вступного випробування до вищих навчальних закладів знову відбувалося у формі національного мультипредметного тесту. Як і в попередні роки, наші випускники продемонстрували високий рівень знань та здобули найвищі результати з предметів, які виносилися на даний тест. Одразу сім найвищих результатів 200 балів отримали учні ліцею з фізики, української мови, історії України, англійської мови. А випускниця 4-А курсу Бідочка Оля здобула по 200 балів одразу з двох предметів!

200 балів з української мови отримали: Биндас Ангеліна та Бідочка Ольга.

200 балів з історії України здобули: Даців Юліана та Федоришин Анна.

200 балів з англійської мови мають: Бідочка Ольга та Волошенюк Віра.

200 балів з фізики здобув Риндер Владислав.

Великих зусиль для досягнення ліцеїстами таких результатів приклали наші педагоги: Качала Людмила Віталіївна - учитель історії, Романчук Петро Дмитрович - учитель фізики,  Кузьмиченко Галина Олексіївна - учитель української мови та літератури, Гаврильчук Іванна Степанівна та Ружило Ірина Дмитрівна - учителі англійської мови.

Крім вищезазначених предметів, особливо близько до максимального результату ліцеїсти були з математики: одразу сім учнів зробили тільки одну помилку! Варто також зауважити, що загалом 22 випускники ліцею здобули результати вище 190 балів з різних предметів. 

Такі маленькі "перемоги" ведуть нас до однієї - ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ! Адже Україні так потрібна розумна молодь!!!

Нашим випускникам бажаємо не зупинятись на досягнутому і сміливо підкорювати все нові та нові вершини!