Перейти до контенту

Ювілейне свято “Ми надія твоя, Україно!”

17 серпня 2021 року у приміщенні Надвірнянської районної ради в рамках святкування 30-річчя Незалежності відбулось свято вшанування учнів, що мають значні досягнення в учнівських олімпіадах, конкурсах та їх вчителів.

Але якщо переможців олімпіад, конкурсів-захистів Малої академії наук, інших учнівських конкурсів вшановують щорічно, то цього року вперше в нашому краї відзначили випускників, що здобули 190 і більше балів на ЗНО.

Загалом випускники Надвірнянського ліцею "Престиж" традиційно показали високі результати: 28 учнів отримали 61 результат ЗНО не менше 190 балів. Були і максимальних 200 - Басараб Олег (з фізики) та Савчук Сергій (з географії). 

За такі досягнення 23 наші випускники нагороджені Надвірнянською міською радою грошовими преміями, а ще 5 увійшли у шістку жителів Пасічнянської громади, нагороджених її керівництвом трохи раніше.

Загалом, як доповів міський голова Зіновій Андрійович, Надвірнянська міська рада виділила 162 тис. грн. для нагородження переможців олімпіад та випускників з високим результатом ЗНО.

Нагороджено грамотами та преміями і педагогів, які підготували переможців олімпіад та конкурсів.