Перейти до контенту

Філологічний фестиваль “Юнь”

5-7 жовтня 2018 року наші ліцеїсти взяли участь у Філологічному фестивалі «Юнь» на базі спортивно-оздоровчого табору «Смерічка» в с. Микуличин. Організаторами фестивалю були викладачі кафедри філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Мартинець А.М. - кафедра світової літератури,  д.ф.н., проф. Голод Роман Богданович – декан факультету філології, д.ф.н., проф. Хороб Степан Іванович – завідувач кафедри української літератури та інші. Цьогоріч в оригінальному дійстві взяли участь п’ять команд. Фестиваль вийшов за рамки обласного, адже серед учасників працювала київська команда. Гостями фестивалю були актори молодіжного театру «АмаТеа» з Чернігова, письменниця Ірина Небеленчук та лауреат міжнародної премії імені О. Гончара Христина Козловська та інші.
Під керівництвом учителя української мови та літератури ліцею Кузьмиченко Галини Олексіївни команда у складі 5-ти учнів (Бобрецька Вікторія Романівна (10 клас); Савчук Олена Ярославівна (10 клас); Винник Марія Миколаївна (10 клас); Савчук Сергій Сергійович (9 клас); Паньків Юлія Дмитрівна (10 клас) підготувала творчу програму, яка вразила всіх учасників фестивалю.


Щиро та зворушливо 5 жовтня ліцеїсти продемонстрували оригінальні інсценізації, читали власні поезії, проводили конкурс української пісні.
Суботній день, 6 жовтня, став справжнім вибухом емоцій: майстер-класи, а також змагання у літературному квесті, зустріч з письменниками, перегляд вистави «Полювання на мисливців» (театр «АмаТеа»). І, звичайно, дискотека.
У неділю, 7 жовтня, учасники здійснили похід в гірське урочище, яке в народі називають «поляною кохання», відпочили на вершині, мали можливість помилуватися панорамою, зробити цікаві фото.

Не обійшлось й без сюрпризів. Саме в ці дні святкували День учителя. Тож учасники підготували щирі та креативні вітання.
На завершення дійства команді Надвірнянського ліцею вручили Подяку. Грамоту за оригінальність та креативність здобув Савчук Сергій.
Додому поверталися сповнені емоцій та планами про наступні творчі акції. Учасники здобули корисний досвід спілкування, занурилися в приємну атмосферу  фестивалю.
Участь учнів Надвірнянського ліцею у Філологічному фестивалі «Юнь» засвідчила, що значна увага в цьому закладі приділяється й гуманітарним наукам.
Учасники команди щиро вдячні координаторам за високий рівень організації та створення атмосфери співпраці.

ЛІЦЕЙСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ