Перейти до контенту

І етап конкурсу-захисту МАН України

26 та 27 січня 2022 року у Надвірнянському ліцеї «Престиж» проходив I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Через карантинні обмеження, спричинені всесвітньою пандемією COVID-19, захист наукових робіт відбувся у змішаному форматі, а організатори подбали про дотримання всіх необхідних протиепідемічних вимог.

Конкурсанти у своїх секціях презентували результати власних наукових досліджень під час постерного захисту та наукової конференції. Оцінювало виступи ліцеїстів кваліфіковане журі.

Роботи були представлені у відділеннях: наук про Землю, економіки, літературознавства, фольклористики та мистецтва, комп’ютерних наук, історії, математики, фізики та астрономії. Всього на І етапі представлено 17 робіт учнів-членів МАН, з яких всі були рекомендовані до участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Журі відзначило різноманітність тематики дослідницьких робіт, їх практичну направленість, уміння більшості учасників конкурсу-захисту захищати свої роботи, аналізувати, робити висновки на підставі експериментальних досліджень.

Бажаємо молодим науковцям та їх керівникам успіхів у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.