Перейти до контенту

Інформація про ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ у 2018 році

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться щороку Українським центром оцінювання якості освіти з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання для пробного ЗНО створюються у формі предметних тестів та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2018.

Участь у пробному тестуванні дасть змогу:

  • дізнатися порядок доступу до пункту тестування та робочого місця;
  • ознайомитися зі структурою та змістом тестових зошитів;
  • попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • розрахувати час роботи з тестовими зошитами;
  • психологічно налаштуватися на проходження основної сесії ЗНО;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua) у визначений час, та отримати результат за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • оцінити власний рівень навчальних досягнень.

 

Графік проведення пробного ЗНО у 2018 році:

24 березняукраїнська мова та література

31 березня – решта предметів, а саме: математика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Максимальна кількість навчальних предметів, які особа може обрати для проходження пробного тестування, –  два: українська мова і література та один із навчальних предметів, тестування з яких проводиться 31 березня.

Реєстрація для участі у пробному тестуванні відбуватиметься з 09 січня до 31 січня 2018 року на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.if.ua).

Вартість одного пробного тесту для одного учасника в Івано-Франківській області становить 132 грн. (інформація з сайту Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua).