Перейти до контенту

ІV онлайн-олімпіада з правознавства

Вітаємо учня 11-А класу Григораша Іллю, який виборов 2 місце у IV онлайн-олімпіаді з правознавства для учнів закладів загальної середньої освіти та студентів 1-2 курсу фахових коледжів. Вітаємо учителя правознавства Свяглу Володимира Федоровича, який підготував ліцеїста до даної олімпіади.
3 березня 2023 р. на базі Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася IV онлайн-олімпіада з правознавства з метою перевірки рівня знань, ранньої профорієнтації молоді, підвищення їх правової освіти та культури.
У даній олімпіаді виявили бажання взяти участь 170 учасників, які представляли 37 закладів загальної середньої освіти та 2 фахових коледжі з чотирьох областей: Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської та Київської.
Завдання були представлені у вигляді 50 тестів, з однією правильною відповіддю у запропонованій Google-формі, яка була розміщена в Google classroom, 146 учнів (з них 72 учні 9 класу, 48 учнів 10 класу та 26 учнів 11 класу).На виконання завдань і надсилання роботи учасникам було відведено 35 хвилин.