Перейти до контенту

ЛІЦЕЇСТИ СЕРЕД КРАЩИХ ЗНАВЦІВ ІСТОРІЇ В УКРАЇНІ

З 4 по 8 квітня 2024 року у Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей м. Чернівці відбувався IV етап XXVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. У гострій конкурентній боротьбі учні змагалися інтелектуально, виконуючи завдання теоретичного і практичного турів.
Учасниками інтелектуальних змагань з історії були 130 учнів, які представляли команди 22 областей України та м.Києва. Команда Івано-Франківської області складалася з 8 учнів, серед яких троє - представники Надвірнянського ліцею "Престиж".

Учень першого курсу Владислав Кочержук, учень другого курсу Максим Семчук та четвертого - Данило Сільчук здобули право представляти Івано-Франківську область у фіналі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, виборовши перемогу на обласному рівні серед учнів 8-го, 9-го та 11-го класів відповідно.

Ретельна підготовка учнів та їхніх педагогів-наставників Качали Людмили Віталіївни та Самборського Євгена Петровича дала відповідний результат - здобуття перемог на загальнодержавному рівні.

Вітаємо Кочержука Владислава, який здобув 3 місце серед учнів 8-го класу та його вчителя Самборського Євгена Петровича з цією перемогою!

Вітаємо Сільчука Данила, який виборов 3 місце серед учнів 11-го класу та його вчителя Качалу Людмилу Віталіївну з таким визначним досягненням!

Вітаємо Семчука Максима та його вчителя Качалу Людмилу Віталіївну з достойним виступом серед кращих знавців історії - учнів-дев'ятикласників провідних ліцеїв України. Максиму зовсім трохи не вистачило до перемоги, і він став дипломантом IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади історії.

Бажаємо ліцеїстам та їх наставникам ще більше перемог і досягнення нових інтелектуальних вершин!