Перейти до контенту

Надвірнянський ліцей – ЗНО 2019

Система незалежного зовнішнього оцінювання в Україні на сьогодні є однією зі стабільних систем. Саме тому основним показником якості знань є результати ЗНО  - і в цьому Надвірнянський ліцей не залишає лідерських позицій.  Рівень складності тестування був дуже високим, проте всі випускники ліцею склали ЗНО.

З усіх предметів більшість випускників набрали 180 балів і вище (тобто 10-12 балів за шкільною шкалою оцінювання). Такі дані не можуть не тішити. Завдячуючи систематичним заняттям та наполегливій праці випускники були добре підготовленими до тестування, що відзначилося на їх результатах.

Усі 8 претендентів на нагородження медалями  підтвердили  свій високий рівень: 5 ліцеїстів нагороджено золотими медалями та 3 - срібними.

Гордістю ліцею став Володимир Грицюк, адже саме він склав  ЗНО з математики на  200 балів (єдиний в Івано-Франківській області), а, також, з фізики на 199 та з української мови – на 192 бали. Сам учень відзначив, що здобути високий результат  йому допомогли ліцейські уроки з цих предметів. Володимир посів третє місце на четвертому етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики, тож його 199 на ЗНО з цієї дисципліни є закономірністю. Також Володимира запросили у фізичну школу  в міжнародному дослідницькому центрі ядерної фізики європейської спільноти в місті Женева в Швейцарії (CERN). А ще він був   учасником тренувальних зборів команди України з підготовки до міжнародної олімпіади з фізики

Випускники Надвірнянського ліцею щороку демонструють такі високі результати. Це свідчить як про наполегливість учнів,  так і про високу кваліфікацію вчителів ліцею.