Перейти до контенту

Підсумки участі учнів Надвірнянського ліцею “Престиж” у IІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів

Завершився IІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Надвірнянську міську територіальну громаду гідно представила команда учнів Надвірнянського ліцею «Престиж».

Якісна підготовка до олімпіадних випробувань і наполеглива праця ліцеїстів та їх наставників дала свої результати - 17 учнів здобули 27 призових місць! Найбільше переможців є з математики (7 учнів), історії та фізики - по 4 учні. По два учні здобули призові місця з біології, географії, інформатики, інформаційних технологій, української мови та літератури, по одному – з англійської мови та економіки.

П'ятеро учнів ліцею представлятимуть Івано-Франківську область у складі обласних команд на IV (загальнодержавному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії (Кочержук Владислав, Семчук Максим, Сільчук Данило) та фізики (Нагорний Дмитро та Семчук Максим).

Троє ліцеїстів вибороли призові місця на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, по одному - на обласних етапах XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та XVII Міжнародного конкурсу з українознавства. Учениці 11 класу Надвірнянського ліцею "Престиж" Крик Андріана та Лесюк Катерина братимуть участь у загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення економіки).

Лідером серед ліцеїстів-переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад є учень 9 класу Семчук Максим, який був учасником олімпіад з семи предметів і здобув призові місця з історії (1 місце), фізики (1 місце), географії (2 місце), біології (2 місце) та математики (3 місце). Незабаром Максим братиме участь у складі обласних команд в олімпіадах з фізики та історії загальнодержавного рівня.

Високі здобутки ліцеїстів – це насамперед наполеглива, самовіддана праця висококваліфікованих учителів ліцею. Цього року переможців підготували такі вчителі: Ковальчук О.О., Качала Л.В., Романчук П.Д., Бакай О.П., Тороус Н.В., Івановський І.Б., Кузьмиченко Г.О., Сапотюк Ю.С., Яцейко Т.В., Гаврилів І.О., Зима Г.Р., Самборський Є.П., Ружило І.Д., Скрипник М.В., Клебан Н.І., Терлецький А.І., Юрчило М.В.

Вітаємо ліцеїстів та їхніх наставників! Бажаємо нових інтелектуальних перемог!