Перейти до контенту

Профорієнтаційний захід «Правильний вибір професії – запорука професійного успіху»

20 березня представник Надвірнянської філії Івано-Франківського ОЦЗ Зоряна Станіщук провела для учнів 2 курсу Надвірнянського ліцею «Престиж» профорієнтаційний урок під назвою: «Правильний вибір професії – запорука професійного успіху».
На зустрічі були розглянуті такі питання: формула вибору професії “Хочу-Можу-Треба”, правила вибору професії, основні помилки у виборі професії, класифікація професій, професії, які мають попит на ринку праці тощо.
Учні поринули в цікавий світ професій, дізнались про те, як правильно зробити вибір враховуючи свої здібності, нахили, інтереси та реальну потребу на ринку праці. Діти із задоволенням брали активну участь в обговоренні запропонованої теми та виявили неабияке зацікавлення питанням вибору майбутньої професії.
Фахівець служби зайнятості З. Станіщук побажала ліцеїстам правильно обрати головну справу свого життя, щоб в майбутньому стати справжніми професіоналами та гордістю Надвірнянщини.
Дякуємо пані Зоряні за корисний, змістовний та цікавий захід, який дав можливість учням збагатити свої знання про світ професій та в майбутньому правильно обрати головну справу свого життя.