Перейти до контенту

Спорт – запорука здорового способу життя: мотиваційний захід для ліцеїстів

Цього тижня в Надвірнянському ліцеї "Престиж" відбулася цікава подія. Ліцеїсти мали можливість зустрітися з відомими спортсменами Надвірнянщини: заслуженим тренером України та його вихованцями.

Цікаві факти з особистого та професійного життя розповіли учням Боднарук Євгеній Миколайович - заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту, Сайко Олена - заслужений майстер спорту з самбо, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, дворазова срібна призерка Європейських ігор з самбо, власниця 2 орденів княгині Ольги, Шевченко Анастасія - чемпіонка світу та Європи по самбо, Семчук Валерія - чемпіонка Європейських ігор серед школярів, Лайщук Андрій - майстер спорту міжнародного класу з самбо, майстер спорту України з дзюдо, Ковальська Галина - майстер спорту міжнародного класу з самбо, майстер спорту України з дзюдо, Мусянович Уляна - майстер спорту міжнародного класу з самбо, майстер спорту України з дзюдо, тренер-викладач з дзюдо і самбо, Несимук Юлія - тренер-викладач з дзюдо і самбо в СДЮСШОР, Куневич Марія- майстер спорту України з дзюдо та самбо, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонату України, Європи та світу.

Спортсмени представили себе та свої досягнення, радо продемонстрували отримані нагороди, поспілкувалися з учнями, розкрили секрети власного успіху, розповіли про переваги здорового способу життя, а також наголосили, що завдяки спорту можна досягти успіхів у різних сферах життя.
Зустріч проходила в теплій і дружній атмосфері, ліцеїсти із захопленням слухали спортсменів, ставили цікаві запитання.

Ми щиро вдячні нашим спортсменам за спілкування та незабутні емоції, які вони подарували усім нам. Радіємо можливості проведення таких зустрічей, адже саме українські спортсмени дивують світ своєю волелюбністю, патріотизмом і жагою до перемоги. Такі заходи дають наснагу до нових звершень, мотивують досягати успіху, не здаватися попри усі труднощі. Бажаємо нашим спортсменам нових здобутків та перемог!