Перейти до контенту

Тиждень здоров’я. День 2. Зустріч ліцеїстів з відомим спортсменом Надвірнянщини.

Спорт - це здоров'я! Спорт - це краса! Спорт - це особливі і незабутні емоції перемоги! В цьому переконалися учні ліцею на зустрічі з відомим спортсменом Надвірнянщини Василем Ткачуком.

Ткачук Василь - майстер спорту України міжнародного класу з боксу, бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22 років, фіналіст чемпіонату Європи з боксу серед молоді, бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед чоловіків (еліта), чемпіон України з боксу серед чоловіків до 22 років, дворазовий чемпіон України з боксу серед молоді.

На зустрічі з учнями Василь поділився особистим досвідом як потрібно тренуватися, які цілі ставити перед собою, щоб досягати бажаного результату. Учні дізналися також про життя спортсмена, щоденні тренування, про важливість ведення здорового способу життя для занять спортом. Чемпіон запропонував учням переглянути відео найкращих поєдинків, на яких він отримав перемоги та вище згадані нагороди.

Ліцеїсти з цікавістю розглядали нагороди та з захопленням давали запитання. Спортсмен закликав усіх впевнено йти до своєї мети, не здаватися, бо усі перемоги - це наполеглива праця.

Ми щиро вдячні Василю за спілкування та незабутні емоції, бажаємо йому успіху та подальших перемог!