Перейти до контенту

Участь ліцеїстів у американсько-українському проекті #KidsKonnectUkraine

У травні 2023 року учні Надвірнянського ліцею "Престиж" долучилися до американсько-українського проекту #KidsKonnectUkraine метою якого є поширення інформації про війну в Україні в американському суспільстві з точки зору українських підлітків та обговорення гострих проблем сьогодення між школярами США і України.

8 липня 2023 року в рамках цього проекту учениці нашого закладу Андріана Крик та Катерина Лесюк разом із своєю учителькою англійської мови Ружило Іриною Дмитрівною та зі школярами м. Калуша та м. Івано-Франківська взяли участь у класі творчої майстерності з Мобільного Журналізму (#Mobilejournalism), який проводив Mick Reed, журналіст, генеральний директор та засновник мобільного застосунку MiMojo, на базі Українського Католицького Університету у м. Львів.

Школярі отримали корисні поради як за допомогою мобільного телефону можна професійно зняти відео чи сфотографувати.

Про те, як розвиток Мобільного Журналізму набирає все більше популярності серед журналістів та про сучасні реалії цієї професії розповіла школярам Ірина Матвіїшин, журналістка англомовного медіа каналу The Kyiv Indepedent.

Звичайно, що було багато запитань до о. Андрія Шестака, директора Школи журналістики і комунікації УКУ, який надзвичайно змістовно та захоплююче провів екскурсію по УКУ, намагаючись якомога глибше передати атмосферу життя цього славного університету.

Після теорії була практика, на якій учні успішно застосували здобуті знання, а потім отримали професійну оцінку від Mick Reed.

Учні мали прекрасну можливість попрактикувати англійську мову, зустріти нових, цікавих людей та вивчити щось нове і корисне для себе.

Дякуємо організаторам цього заходу та тим, хто долучився до нього:
Kathleen Hessert, Mick Reed, Ірині Матвіїшин, о.Андрію Шестаку, Тетяні Дуплей, Лесі Максимів та Ірині Костик.