Перейти до контенту

Вітаємо команду “Ліцейські Ейнштейни” за зайняте 2 місце у брейн-рингу “Права людини”!

7 грудня 2022 у Навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся VII Брейн-ринг «Права людини» для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти з метою популяризації правової освіти серед школярів і залучення на навчання у ННЮІ обдарованих учнів.

Брейн-ринг був проведений з нагоди 74 річниці прийняття Загальної Декларації прав людини, яке людство святкуватиме 10 грудня. Це не просто чергова річниця, а нагода вкотре віддати шану значенню цього акту для становлення та розвитку нового міжнародного правопорядку, який мав би на майбутнє унеможливити події, які мали місце під час Другої світової війти.
Проте, війна постукала у домівки кожної української родини 24 лютого і змінила життя всіх українців. Проводячи цей захід у складних воєнних умовах як організатори, так і учасники показали, що кожен на своєму місці, належно виконуючи свою роботу, наближають перемогу України!
VII Брейн-ринг «Права людини» відбувся у форматі онлайн на платформі Cisco Webex Meetings. У змаганні виявили бажання взяти участь 16 команд з різних куточків Івано-Франківської області, а фактично змагалися 15.

Команда Надвірнянського ліцею "Престиж" - "Ліцейські Ейнштейни" виборола 2 місце. Вітаємо учасників команди: Григораша Іллю (4-А), Семчука Максима (1-Б), Кузюка Максима (2-А), Хімича Віталія (2-А) та бажаємо нових перемог!