Перейти до контенту

Вітаємо переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

4 лютого 2024 року у м. Івано-Франківськ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, який складався з двох турів - теоретичного та експериментального. За підсумками обох турів учні Надвірнянського ліцею "Престиж" здобули чотири призових місця.
 
Нагорний Дмитро та Семчук Максим добились максимального результату та стали абсолютними переможцями серед 8-их та 9-их класів відповідно. Вітаємо їх із заслужено здобутими перемогами!
 
Вітаємо також Жогу Олександра, який здобув 2 місце у 8 класі, та Гарбуза Владислава, який здобув 3 місце в 10 класі даної олімпіади! Їхні успіхи закріпили і без того переконливий результат нашої команди.
 
Відзначимо, що ці досягнення були б неможливими без наполегливої та професійної праці учителів фізики Бакая Олександра Петровича, Романчука Петра Дмитровича та Терлецького Андрія Івановича, які підготували ліцеїстів до олімпіади. Бажаємо їм нових звершень!
 
Також варто зазначити, що Нагорний Дмитро та Семчук Максим, отримали право виступати в складі команди Івано-Франківської області на 4 (Всеукраїнському) етапі олімпіади з фізики. Віримо, що їм все вдасться, і вони потішать нас новими перемогами!