Перейти до контенту

ВОЛОНТЕРСТВО ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ

«Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші гасла чуємо щодня у школі, на вулиці, у соцмережах. Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих, та не залишила байдужими і дитячі серця. Тому ліцейська родина теж не стоїть осторонь сьогоднішніх подій.

З настанням холодної пори наші військові дуже потребують окопних свічок. Тож педагоги та учні опанували мистецтво їх виготовлення. Ліцеїсти створюють свічки з бляшанок та картону, а з парафіном працюють наші педагоги - Романчук Тарас Петрович та Романчук Петро Дмитрович. У закладі, з початку листопада, на парафін зібрано майже 20 000 грн і виготовлено понад 800 окопних свічок.

Медсестра Пилип’юк Віра Миронівна та учитель української мови і літератури Петрик Надія Михайлівна виготовляють розпалювачі з парафіну та ватних дисків. А ще Віра Миронівна плете теплі шкарпетки. Батьки та учні радо приносять мед, горіхи, солодощі, чай, каву, засоби гігієни, які складаємо в коробки до окопних свічок і відправляємо нашим захисникам.
Ліцеїсти також приєдналися до збору дитячого та підліткового верхнього зимового одягу, який організувала волонтерка Світлана Гаєвська для мешканців прифронтових областей. А педагоги під час зимових канікул долучилися до плетіння сітки.

В лавах ЗСУ перебувають і наші працівники – Кузьмиченко Анатолій Прокопович та Федишин Андрій Михайлович, для яких ми теж неодноразово збирали кошти на різні потреби: закупили зимові шини (14 700 грн), інвертор із зарядним пристроєм та акумулятором (6 700 грн), електропилу ланцюгову із зарядним пристроєм та акумуляторами (13 000 грн), налобний ліхтар (800 грн), продукти харчування.

Ліцейський парламент ініціював Різдвяний вертеп. Учні заколядували 7 500 грн і додали ці кошти для ремонту авто батальйону, в якому служить Федишин А.М. Загалом на ремонт даного автомобіля ліцейська родина зібрала 29 000 грн.

Тішимося, що ліцеїсти, батьки, педагоги та працівники закладу дуже позитивно реагують і завжди радо відкликаються та допомагають.

У цей важкий та доленосний для України час ніхто не має бути байдужим, кожен повинен робити свій вклад у майбутню перемогу, адже тільки разом ми неймовірно сильні!

Віримо в перемогу!