Перейти до контенту

З першовереснем, Днем знань!

Дорогі ліцеїсти, вчителі, батьки, уся наша ліцейська родино!

Щиро вітаю всіх Вас із вересневим святом початку 2020-2021 навчального року! Цьогорічний першовересень особливий, без традиційних урочистих лінійок. Проте всупереч тривогам, враховуючи епідеміологічну ситуацію, яка змінюється щоденно, перший дзвоник покличе нас сісти за учнівські парти.

Дорогі ліцеїсти, навчання – прихований скарб. Вчіться, щоб знати, творити, мотивуйте себе до навчання в будь-якому форматі: за партами чи дистанційно, тому що якість Ваших знань має бути для Вас найбільшим пріоритетом.

Окрема подяка Вам, шановні колеги, педагоги, за Вашу щоденну, клопітку, сумлінну працю, за те, що за будь-яких обставин Ви знаходите ефективні засоби організації освітнього процесу.

Шановні батьки, закликаю Вас зробити все можливе для успішного навчання Ваших дітей незалежно від викликів, які можуть виникнути в цьому навчальному році.

Бажаю всім міцного здоров'я, упевненості у власних силах, віри в найкраще. Нехай цей навчальний рік несе успішне навчання, добрий настрій, приємні враження, здійснення задуманих справ.

Успіху всім у праці та навчанні!

..................

Вітаю всіх ліцеїстів, батьків та працівників освіти з початком нового навчального року!

Продзвенить дзвінок, і в класах, аудиторіях, почнеться нове велике пізнавальне життя. 

Бажаю всім ліцеїстам захоплюючих подорожей у світ знань і відмінних друзів на все життя, батькам - живого інтересу до знань і успіхів у навчанні своїх чад, педагогам - вдячних учнів та нових висот у викладацькому мистецтві.

Для багатьох 1-го вересня починається новий навчальний рік. Нехай він приведе до нових знань і відкриттів, які обов'язково принесуть успіх  і професійне зростання! 

Також  наші випускники вийшли на фінішну пряму, яка закінчиться через рік  іспитами і закінченням навчання в стінах рідного ліцею. Бажаємо вам кожен день нових звершень і нових перемог, в першу чергу, над собою.  І як у будь-якому змаганні, фініш - це завжди ривок, можливість і необхідність показати всі свої сили, так і в навчанні. Налаштовуйтеся на серйозну і цікаву роботу. Ну а ми цілком будемо вам допомагати у ваших прагненнях до обраної вами майбутньої діяльності на цій фінішній  прямій, на яку ви виходите сьогодні.

Отже, ні пуху вам ні пера весь майбутній навчальний рік!

Голова батьківського комітету ліцею