Перейти до контенту

Заходи, присвячені Дню захисників і захисниць України

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників та захисниць в Надвірнянському ліцеї "Престиж" відбулися такі заходи: уроки мужності, виховні години, зустрічі з воїнами, одноденний похід та благодійну акцію. Під час яких педагоги познайомили учнів з історією Дня захисників і захисниць України та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв.

Напередодні відзначення свята учителі та учні 1-А курсу вирушили в одноденний похід і підкорили такі вершини: Костел, Рокита Велика, Рокита Мала. Ліцеїсти також побували і біля Чемегівського каньйону в с. Микуличин. Хоча шлях був нелегкий, проте учні вдячні захисникам за можливість пізнавати красу Карпат.
Ліцеїсти та педагоги також долучилися до збору коштів на дрон для батька нашого учня - Гавриліва Михайла і зібрали 5650 грн.

Та найважливішими для учнів стали зустрічі із воїнами. Ліцеїсти радо вітали героїв, поділилися власними думками про події в Україні, поставили запитання, які їх хвилювали, висловили теплі й щирі побажання бійцям у справі захисту рідної землі. Учениця 3-В курсу написала поезію і присвятила її воїнам, які побували у нашому закладі. У свою чергу воїни надали учням відповіді, передали частинку своєї енергії, мужності й оптимізму. Діти передали захисникам солодощі та фрукти, іграшки для дітей захисників, як вдячність за їхню силу та відвагу.

Такі заходи з вшанування мужності та героїзму захисників сприяють подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Шанувати наших воїнів – це святий обов’язок!
Слава Україні!!!
Героям слава!!!