Перейти до контенту

Зустріч ліцеїстів з відомими спортсменами Надвірнянщини

«Спорт — мій життєвий вибір, спорт — це життя!». Під таким гаслом у Надвірнянському ліцеї «Престиж» відбулася зустріч ліцеїстів із відомими спортсменами Оленою Сайко та  Михайлом Свідраком.

Сайко Олена — заслужений майстер спорту з боротьби самбо, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, чемпіонка Європи з самбо, багаторазова призерка світу, дворазова срібна призерка Європейських ігор з самбо.

Свідрак Михайло — майстер спорту міжнародного класу з боротьби самбо, майстер спорту з дзюдо, чемпіон світу серед юніорів, чемпіон України з боротьби самбо та дзюдо.

Спортсмени представили себе та свої досягнення, радо продемонстрували отримані нагороди, поспілкувалися з учнями, розкрили секрети власного успіху, розповіли про переваги здорового способу життя, а також наголосили, що завдяки спорту можна досягти успіхів у різних сферах та житті.
Зустріч проходила в теплій і дружній атмосфері, ліцеїсти із захопленням слухали Олену та Михайла, ставили цікаві запитання, отримуючи невимовне задоволення від спілкування.

Ця зустріч залишила в серцях дітей неабияке враження. Ми щиро вдячні нашим спортсменам за спілкування та незабутні емоції, які вони подарували усім нам своїм візитом і бажаємо їм успіху та подальших перемог!