Перейти до контенту

Чорнобильська трагедія: пам`ять як попередження на майбутнє

26 квітня 2024 року виповнюється 38 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині. Це драматична й трагічна сторінка в історії України та всього світу.

З нагоди цієї пам’ятної і одночасно трагічної дати у нашому ліцеї проведено тематичні виховні години, а у бібліотеці оформлена книжкова виставка «Чорнобиль. Прип’ять….Факти, яких ви не знали».

На виховних годинах ліцеїсти переглянули уривки документальних фільмів, познайомилися із розсекреченими матеріалами про масштабну катастрофу та здійснили віртуальний тур сучасним Чорнобилем. Поговорили про наслідки аварії й рівень радіації, що перевищував усі допустимі норми, про те, як боролися з невідомим ворогом пожежники й добровольці та як покидали назавжди свої домівки, самі не знаючи цього, місцеві жителі…

Схиляємо низько голови перед світлою пам’яттю героїв, які віддали свої життя, зупиняючи ядерний смерч, та відвели біду від прийдешніх поколінь.

Пам’ять про Чорнобильське лихоліття залишиться в пам’яті молодого покоління.