Перейти до контенту

Нагородження ліцеїстів-переможців XVII Міжнародного конкурсу з українознавства

25 квітня 2024 року у Ліцеї №5 м.Івано-Франківська відбулося нагородження переможців фінального етапу XVII Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, на яке були запрошені призери даного конкурсу - учениці 4 курсу Надвірнянського ліцею "Престиж" Лесюк Катерина, Величко Христина, Крик Андріана, а також їх науковий керівник Ковальчук Олег Олексійович.

Науково-дослідні роботи Лесюк Катерини ("Спільні аспекти фінансування УПА і ЗСУ"), Величко Христини ("Роль Крайового Союзу Кредитового (Центробанку) в становленні економічного життя у Західній Україні") здобули 2 місце, а Крик Андріани ("Гасло(слоган) "Свій до свого по своє") - 3 місце на загальнодержавному рівні під час дистанційного захисту учнівських дослідницьких робіт XVII Міжнародного конкурсу з українознавства, який відбувся у березні цього року у м. Київ.

Вітаємо ліцеїсток та їх наукового керівника Ковальчука Олега Олексійовича з такими визначними здобутками і бажаємо нових інтелектуальних звершень!