Перейти до контенту

Виховна година “Пожежна безпека в навчальному процесі”

Щоб вберегти своє життя і життя своїх близьких, ми маємо дотримуватися багатьох правил, у тому числі – пожежної безпеки. Адже ризик виникнення пожежі є однією із найпоширеніших небезпек. Вогонь може бути дуже підступним і принести чимало негараздів і проблем. Але, на жаль, не всі пам’ятають правила пожежної безпеки, а головне – не завжди дотримуються їх у повсякденному житті.

Надзвичайно важливо навчити школярів уникати небезпечних ситуацій, пов’язаних із використанням відкритого вогню, електроприладів, нагрівальних пристроїв тощо. Тож було підготовлена добірка корисних матеріалів  та проведена цікава, а головне – корисна виховна година.

Також на виховну годину був запрошений головний інспектор Надвірнянського районного відділу пожежної та техногенної безпеки Гоголь Василь Васильович, який ознайомив учнів та класних керівників із основами безпечної поведінки під час пожежі та правилами застосування вогнегасника і протипожежних засобів. Озвучив також основні вимоги щодо запобігання виникнення пожежонебезпечних ситуацій.